2 CZERWCA 2017





  • logo2
  • logo3
  • logo4
A+ A A-

Archiwum wyników

  • Kategoria: Wyniki
  • Odsłony: 2521

 

2015 - XIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny Bydgoszcz CUP (Pobierz PDF)

2013 - XIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny Bydgoszcz CUP (Pobierz PDF)

2012 - XII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny Bydgoszcz CUP (Pobierz PDF)

2011 - XI Europejski Festiwal Lekkoatletyczny ENEA CUP (Pobierz PDF

2010 - X Europejski Festiwal Lekkoatletyczny ENEA CUP (Pobierz PDF)

2009 - IX Europejski Festiwal Lekkoatletyczny ENEA CUP (Pobierz PDF)

2008 - VIII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny TAMEX CUP (Pobierz PDF)

2007 - VII Europejski Festiwal Lekkoatletyczny DOLCAN CUP (Pobierz PDF)

2006 - VI Europejski Festiwal Lekkoatletyczny BYDGOSZCZ CUP (Pobierz PDF)

2005 - V Europejski Festiwal Lekkoatletyczny (Pobierz PDF)

Rekordy

  • Kategoria: Wyniki
  • Odsłony: 2347

KOBIETY

Konkurencja Imię i nazwisko Kraj

Wynik

Data

100 m Laverne Jones (81) UVI

11.27

01.07.08

200 m Stephanie Durst (82) USA

22.51

10.06.07

400 m Olha Zemlyak (90) UKR

52.15

03.06.12

800 m Marilyn Okoro (84) GBR

1.59'47

03.06.12

1500 m Olga Yegorova (72) RUS

4.03'86

01.06.06

3000m
Roxana Birca (88) ROM

8.56'79

03.06.11
3000m prz Yuliya Zarudneva-Ivanova (86) RUS

9.23'23

10.06.09

100 m ppł Tatyana Dektyareva (81) RUS

12.81

01.07.08

400 m ppł Vania Stombolova (78) BUL

54.08

03.06.12

dal Tatyana Kotova (76) RUS

6.66

06.06.10

trójskok Anna Pyatykh (91) RUS

14.41

10.06.09

wzwyż Blanka Vlasic (83) CRO

2.05

01.07.08

tyczka Anna Rogowska (81) POL

4.71

06.06.10

kula Krystyna Zabawska (68) POL

19.10

15.06.01

dysk Kateryna Karsak (85) UKR

63.52

03.06.11

młot Anita Włodarczyk (85) POL

78.30

06.06.10

4 x 100 m O.Rajdasz/T.Shepetyk/M.Maydanova/A.Kravchenko UKR

43.13

05.06.04

4 x 400 m M.Chruszewiliowa/J.Nosowa/O.Zyrina/I.Rosichina RUS

3.29'17

15.06.01

MĘŻCZYŹNI

Konkurencja

Imię i nazwisko

Kraj

Wynik

Data

100 m

Dwain Chambers (78)

GBR

10.16

08.06.02

200 m

Dwight Thomas (80)

JAM

20.32

10.06.07

400 m

Jamaal Torrance (83)

USA

45.74

06.06.10

800 m

Adam Kszczot (89)

POL

1.44'30

03.06.11

3000m prz

Tareq Mubarak Taher (86)

BAH

8.14'02

10.06.09

110 m ppł

Joel Brown (80)

USA

13.26

03.06.11

400 m ppł

LJ van Zyl (85)

RSA

48.71

10.06.09

5000 m

Robert Korzeniowski (69)

POL

18.44'36

15.06.01

w dal

Vladimir Zyskov (81)

UKR

8.03

05.06.04

trójskok

Phillips Idowu (78)

GBR

17.52

03.06.11

wzwyż

Grzegorz Sposób (76)

POL

2.34

05.06.04

tyczka

Yevgeniy Lukyanenko (85)

RUS

6.01

01.07.08

kula

Christian Cantwell (80)

USA

21.50

06.06.10

dysk

Virgilijus Alekna (72)

LTV

69.43

10.06.07

młot

Primos Kozmus (79)

SLO

82.30

10.06.07

oszczep Dmytro Kosynskyy (89)
UKR 80.42 03.06.11

4 x 100 m

M.Krzywański/M.Jędrusiński/P.Balcerzak/R.Pilarczyk

POL

38.84

15.06.01

4 x 400 m

P.Rysiukiewicz/P.Haczek/P.Długosielski/R.Maćkowiak

POL

3.02'17

15.06.01



Top

Copyright © 2010-2013 KPZLA |