11.06 18:00 - TYCZKA NA WYSPIE
12.06 17:00 - MEMORIAŁ I. SZEWIŃSKIEJ





  • logo2
  • logo4
A+ A A-

Lista polskich zawodników zakwalifikowanych do 1. Memoriału Ireny Szewińskiej.

Lista polskich zawodników zakwalifikowanych do 1. Memoriału Ireny Szewińskiej. Akredytacja, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu "Zawisza" od 11.06 do 13.06. Pobyt zaczyna się kolacją we wtorek i kończy śniadaniem w czwartek. 

Olszewski

Remigiusz

M

POL

100m

Kopeć

Dominik

M

POL

100m

Słowikowski

Przemysław

M

POL

100m

Kwiatkowski

Karol

M

POL

100m

Bochenek

Dominik

M

POL

110h

Schubert

Kacper

M

POL

110h

Czykier

Damian

M

POL

110h

Żebrowski

Dawid

M

POL

110h

Sierocki

Michał

M

POL

110h

Staśkiewicz

Dominik

M

POL

110h

Zalewski

Krystian

M

POL

3000sc

Kaczor

Mateusz

M

POL

3000sc

Oślizło

Łukasz

M

POL

3000sc

Topolnicki

Szymon

M

POL

3000sc

Krzewina

Jakub

M

POL

400m

Zalewski

Karol

M

POL

400m

Zimny

Tymoteusz

M

POL

400m

Duszyński

Kajetan

M

POL

400m

Rzeźniczak

Mateusz

M

POL

400m

Hołub

Maciej

M

POL

400m

Suwara

Wiktor

M

POL

400m

Kozłowski

Kacper

M

POL

400m

Borkowski

MAteusz

M

POL

800m

Augustyniak

Jakub

M

POL

800m

Lewandowski

Marcin

M

POL

800m

Kszczot

Adam

M

POL

800m

Kitliński

Michał

M

POL

800m

Fajdek

Paweł

M

POL

HT

Nowicki

Wojciech

M

POL

HT

Wojciechowski

Paweł

M

POL

PV

Sobera

Robert

M

POL

PV

Lisek

Piotr

M

POL

PV

Jerzy

Mateusz

M

POL

PV

Pawlik

Karol

M

POL

PV

Haratyk

Michał

M

POL

SP

Bukowiecki

Konrad

M

POL

SP

Szyszkowski

Jakub

M

POL

SP

 

Siciarz

Klaudia

W

POL

100h

Bhebhe

Urszula

W

POL

100h

Wojtunik

Klaudia

W

POL

100h

Swoboda

Ewa

W

POL

100m

Popowicz-Drapała

Marika

W

POL

100m

Ciba

Kamila

W

POL

100m

Skrzyszowska

Pia

W

POL

100m

Kotwiła

Martyna

W

POL

100m

Stefanowicz

Magdalena

W

POL

100m

Forkasiewicz

Agata

W

POL

100m

Weiland

Natasza

W

POL

100m

Sokólska

Katarzyna

W

POL

100m

Święty-Ersetic

Justyna

W

POL

400m

Baumgart-Witan

Iga

W

POL

400m

Hołub-Kowalik

Małgorzata

W

POL

400m

Kiełbasińska

Anna

W

POL

400m

Kaczmarek

Natalia

W

POL

400m

Łozowska

Karolina

W

POL

400m

Wosztyl

Natalia

W

POL

400m

Dobek

Anna

W

POL

400m

Jóźwik

Joanna

W

POL

800m

Sarna

Angelika

W

POL

800m

Sabat

Anna

W

POL

800m

Wyka

Weronika

W

POL

800m

Lemiesz

Aneta

W

POL

800m

Bronowska

Zuzanna

W

POL

800m

Stój

Alicja

W

POL

800m

Faka

Angelika

W

POL

LJ

Sułek

Adrianna

W

POL

LJ

Żebrowska

Magdalena

W

POL

LJ

Grzelak

Weronika

W

POL

LJ

Benedykcińska

Natalia

W

POL

LJ

 

 



Top

Copyright © 2010-2013 KPZLA |